You can edit almost every page by Creating an account. Otherwise, see the FAQ.

Тимошенко Лідія Олексіївна

Матеріал з EverybodyWiki Bios & Wiki
Перейти до:навігація, пошук

Тимошенко Лідія Олексіївна - старший викладач ЛДУФК, майстер спорту, триразовий призер СРСР з легкої атлетики, восьмиразовий чемпіон та багаторазовий призер України з легкої атлетики, багатоборства ГПО, плавання, лижних перегонів, гірськолижного спорту (супергігант), суддя національної категорії з легкої атлетики, інструктор-методист із туризму, відмінник народної освіти України, почесний працівник туризму України, ветеран альпінізму.

Біографія[ред.]

Працювала інструктором на Кавказі. Неодноразово сходила на найвищу вершину Європи г. Ельбрус. Автор 32 друкованих праць, серед яких 5 методичних посібників та 2 підручника.

Досягнення[ред.]

2013 р. - здобула нагороду зимового чемпіонату України з плавання серед ветеранів у Івано-Франківську.

Листопад 2014 р. - Лідія Олексіївна Тимошенко стала мультимедалісткою в категорії Masters у зимовому відкритому чемпіонаті Республіки Польща, що відбувся в Катовіце:

• I місце – золото – 100 м. брасом;
  • II місце – срібло – 100 м. вільним стилем;
  • II місце – срібло – 50 м. вільним стилем;
  • II місце – срібло – 50 м. брасом;
  • III місце – бронза – 50 м. на спині.

13-15 листопада 2015 р. - в польському місті Глівіце на Відкритий чемпіонаті Польщі з плавання в категорії «Мастерс» на короткій воді виборола срібну нагороду у плаванні брасом на дистанці 50 метрів з результатом 47.93 сек. та стала чемпіонкою змагань цього стилю на дистанції 100 м з результатом 2.07.72 хв.

5-6 грудня 2015 р. - стала чемпіонкою Кубку Польщі «Мастерс» (Puchar Polski Masters) і ювілейного ХХ Відкритого чемпіонату Варшави в категорії «Мастерс»на дистанції 100 м брасом з результатом 2:05,12, виборола срібну нагороду на 50-метрівці брасом (56,48) і бронзову - на дистанції 100 м вільним стилем (1:51,09). А в абсолютному заліку, де враховувався вік і результат, серед усіх плавців Лідія Олексіївна посіла шосте місце.